Zomšinės moteriškos balerinos
Moteriškos balerinos kasdieniam ir tvarkingam įvaizdžiui su dirželiu
Moteriškos balerinos pagamintos iš zomšinės odos. Vidpadis iš dirbtinės odos, kulno aukštis 0,5 cm.
Batai turi apvalią nosį, kuri suteikia vietos pirštams. Prisegamas čiurnos dirželis su sidabrine sagtimi leidžia reguliuoti priklausymą prie pėdos.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | zomšinė oda |
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 0,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
- Geri kasdieniam avėjimui dėl žemo kulno ir plokščio pado
- Dirbtinės odos vidpadis palengvina priežiūrą ir valymą
- Reguliuojamas dirželis suteikia galimybę priderinti batą prie pėdos
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK226539
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
69.65€
Moteriškos balerinos kasdieniam ir tvarkingam įvaizdžiui su dirželiu
Moteriškos balerinos pagamintos iš zomšinės odos. Vidpadis iš dirbtinės odos, kulno aukštis 0,5 cm.
Batai turi apvalią nosį, kuri suteikia vietos pirštams. Prisegamas čiurnos dirželis su sidabrine sagtimi leidžia reguliuoti priklausymą prie pėdos.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | zomšinė oda |
| Vidpadis | dirbtinė oda |
| Kulno aukštis | 0,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
- Geri kasdieniam avėjimui dėl žemo kulno ir plokščio pado
- Dirbtinės odos vidpadis palengvina priežiūrą ir valymą
- Reguliuojamas dirželis suteikia galimybę priderinti batą prie pėdos
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.


