Vinceza moteriški sportiniai bateliai iš zomšos ant platformos, pilki
Vinceza moteriški sportiniai bateliai ant platformos
Šie Vinceza sportiniai bateliai pagaminti iš natūralios zomšos ir audinio. Klasikinis raištelių užsegimas padeda pritaikyti batelius prie pėdos, o platforma suteikia pakylėjimą siluetui. Minkštas vidpadis didina dėvėjimo patogumą.
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1320 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gray |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43396
Vinceza moteriški sportiniai bateliai ant platformos
Šie Vinceza sportiniai bateliai pagaminti iš natūralios zomšos ir audinio. Klasikinis raištelių užsegimas padeda pritaikyti batelius prie pėdos, o platforma suteikia pakylėjimą siluetui. Minkštas vidpadis didina dėvėjimo patogumą.
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1320 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gray |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










