Moteriški zomšiniai sportiniai bateliai ant platformos Vinceza 41521, rudi
Moteriški sportiniai bateliai ant platformos Vinceza
Moteriški Vinceza sportiniai bateliai su platforma pagaminti iš natūralios zomšos ir audinio. Suvarstymas padeda pritaikyti batelius prie pėdos, o platforma suteikia papildomą aukštį.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Produkto tipas | Sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Natūrali zomša, audinys |
| Spalva | Ruda |
| Platforma | Yra |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Dydis | 36 - 23,5 cm / 37 - 24 cm / 38 - 24,5 cm / 39 - 25 cm / 40 - 25,5 cm |
Renkantis dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1320 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43395
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
78.42€
Moteriški sportiniai bateliai ant platformos Vinceza
Moteriški Vinceza sportiniai bateliai su platforma pagaminti iš natūralios zomšos ir audinio. Suvarstymas padeda pritaikyti batelius prie pėdos, o platforma suteikia papildomą aukštį.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Produkto tipas | Sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Natūrali zomša, audinys |
| Spalva | Ruda |
| Platforma | Yra |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Dydis | 36 - 23,5 cm / 37 - 24 cm / 38 - 24,5 cm / 39 - 25 cm / 40 - 25,5 cm |
Renkantis dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1320 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








