Moteriški sportiniai batai ant platformos Vinceza 41520, juodi
Moteriški sportiniai batai ant platformos
Šie moteriški sportiniai batai iš natūralios odos ir zomšos turi platformą bei klasikinį raišteliais reguliuojamą užsegimą. Minkštas vidpadis ir patogus prigludimas suteikia komforto dėvint kasdien.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Modelis | 41520 |
| Produkto tipas | Sportiniai batai |
| Medžiaga | Natūrali oda, zomša |
| Spalva | Juoda |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25 cm / 40-25,5 cm |
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5 |
| Bendras svoris gramais | 1477.67 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43393
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
78.42€
Moteriški sportiniai batai ant platformos
Šie moteriški sportiniai batai iš natūralios odos ir zomšos turi platformą bei klasikinį raišteliais reguliuojamą užsegimą. Minkštas vidpadis ir patogus prigludimas suteikia komforto dėvint kasdien.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Modelis | 41520 |
| Produkto tipas | Sportiniai batai |
| Medžiaga | Natūrali oda, zomša |
| Spalva | Juoda |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25 cm / 40-25,5 cm |
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5 |
| Bendras svoris gramais | 1477.67 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









