Smėlio spalvos moteriški sportbačiai Big Star UU274025
Moteriški sportbačiai su platforma
Šie „Big Star“ moteriški sportbačiai turi klasikinį raištelių užsegimą, subtilią platformą ir minkštą vidpadį. Ant batviršio šone esantys du dekoratyviniai dryžiai ir logotipas suteikia modeliui sportišką išvaizdą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43804
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
63.27€
Moteriški sportbačiai su platforma
Šie „Big Star“ moteriški sportbačiai turi klasikinį raištelių užsegimą, subtilią platformą ir minkštą vidpadį. Ant batviršio šone esantys du dekoratyviniai dryžiai ir logotipas suteikia modeliui sportišką išvaizdą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









