Moteriški sportbačiai Big Star, šokolado spalvos
Moteriški sportbačiai su platforma
Big Star moteriški sportbačiai pasiūti kasdieniam dėvėjimui. Modelis suvarstomas raišteliais, turi lengvą platformą, minkštą vidpadį, dekoratyvines juosteles šone ir logotipą.
Šokolado spalvos atspalvis suteikia modeliui išraiškingą, bet lengvai derinamą išvaizdą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43805
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
63.27€
Moteriški sportbačiai su platforma
Big Star moteriški sportbačiai pasiūti kasdieniam dėvėjimui. Modelis suvarstomas raišteliais, turi lengvą platformą, minkštą vidpadį, dekoratyvines juosteles šone ir logotipą.
Šokolado spalvos atspalvis suteikia modeliui išraiškingą, bet lengvai derinamą išvaizdą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










