Moteriški sportbačiai Big Star UU274008 šokolado spalvos iš odos imitacijos
Moteriški sportbačiai iš odos imitacijos
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš zomšą imituojančios medžiagos. Tai žemo profilio, suvarstomas modelis su minkštu vidpadžiu, o šone esantis logotipo dirželis suteikia išskirtinumo.
Šokolado spalvos avalynė tinka prie įvairių kasdienių derinių.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43806
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
63.27€
Moteriški sportbačiai iš odos imitacijos
Big Star moteriški sportbačiai pagaminti iš zomšą imituojančios medžiagos. Tai žemo profilio, suvarstomas modelis su minkštu vidpadžiu, o šone esantis logotipo dirželis suteikia išskirtinumo.
Šokolado spalvos avalynė tinka prie įvairių kasdienių derinių.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









