Smėlio spalvos moteriški auliniai bateliai iš natūralios zomšos Tenebra
Ažūriniai bateliai su natūralios odos vidpadžiu
Smėlio spalvos moteriški bateliai pasiūti iš natūralios zomšos, o minkštas odinis vidpadis ir įmaunamas modelis su tamprėmis ties raišteliais užbaigia šio modelio konstrukciją. Ažūrinis paviršius ir raštuotas apdailos sprendimas suteikia bateliams išskirtinę išvaizdą.
Dydžiai ir vidpadžio ilgis:
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | mix wzorów |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43777
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-01 dienos
70.54€
Ažūriniai bateliai su natūralios odos vidpadžiu
Smėlio spalvos moteriški bateliai pasiūti iš natūralios zomšos, o minkštas odinis vidpadis ir įmaunamas modelis su tamprėmis ties raišteliais užbaigia šio modelio konstrukciją. Ažūrinis paviršius ir raštuotas apdailos sprendimas suteikia bateliams išskirtinę išvaizdą.
Dydžiai ir vidpadžio ilgis:
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | mix wzorów |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








