Daugiaspalviai perforuoti moteriški bateliai iš natūralios zomšos Tenebra
Perforuoti bateliai su natūralios zomšos viršumi
Moteriški bateliai Tenebra turi perforuotą viršų, įmaunamą fasoną su elastingomis gumytėmis ir natūralios zomšos viršutinę dalį. Vidpadis – odinis. Dydžiai pateikiami pagal vidpadžio ilgį.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | mix wzorów |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Multicolour |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43774
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-01 dienos
70.54€
Perforuoti bateliai su natūralios zomšos viršumi
Moteriški bateliai Tenebra turi perforuotą viršų, įmaunamą fasoną su elastingomis gumytėmis ir natūralios zomšos viršutinę dalį. Vidpadis – odinis. Dydžiai pateikiami pagal vidpadžio ilgį.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | mix wzorów |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Multicolour |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








