Smėliniai moteriški ažūriniai natūralios odos pusbačiai ant pleištinio kulno Morra
Pusbačiai su ažūriniu viršumi ir pleištiniu kulnu
Morra moteriški pusbačiai pagaminti iš natūralios odos, turi ažūrinį viršų, raištelius ir natūralios odos vidpadį. Smėlinė spalva ir pleištinis kulnas suteikia modeliui aiškų, lengvai atpažįstamą siluetą.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 5,5 cm |
| Kulno tipas | Wedge |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43773
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-01 dienos
75.08€
Pusbačiai su ažūriniu viršumi ir pleištiniu kulnu
Morra moteriški pusbačiai pagaminti iš natūralios odos, turi ažūrinį viršų, raištelius ir natūralios odos vidpadį. Smėlinė spalva ir pleištinis kulnas suteikia modeliui aiškų, lengvai atpažįstamą siluetą.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 5,5 cm |
| Kulno tipas | Wedge |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








