Moteriški zomšiniai Vinceza platforminiai bateliai
Moteriški bateliai iš zomšos
Vinceza bateliai su platforma pagaminti iš natūralios zomšos. Klasikinis suvarstymas leidžia juos pritaikyti prie pėdos, o šoninė dekoratyvinė detalė suteikia modeliui išskirtinumo.
Viduje įdėtas minkštas odinis vidpadis, o platforma suteikia papildomo aukščio. Smėlio spalvos modelis tinka kasdieniam avėjimui.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1045 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43398
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
70.48€
Moteriški bateliai iš zomšos
Vinceza bateliai su platforma pagaminti iš natūralios zomšos. Klasikinis suvarstymas leidžia juos pritaikyti prie pėdos, o šoninė dekoratyvinė detalė suteikia modeliui išskirtinumo.
Viduje įdėtas minkštas odinis vidpadis, o platforma suteikia papildomo aukščio. Smėlio spalvos modelis tinka kasdieniam avėjimui.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1045 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








