Moteriški bateliai iš natūralios zomšos Vinceza 41523, šokolado spalvos
Moteriški bateliai Vinceza iš natūralios zomšos
Moteriški bateliai Vinceza 41523 pasižymi natūralios zomšos paviršiumi, platforminiu padu ir klasikiniu raištelių užsegimu. Šokolado spalvos modelis papildytas dekoratyvia detale šone, o minkštas odinis vidpadis suteikia daugiau patogumo avint kasdien.
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1045 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43399
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
70.48€
Moteriški bateliai Vinceza iš natūralios zomšos
Moteriški bateliai Vinceza 41523 pasižymi natūralios zomšos paviršiumi, platforminiu padu ir klasikiniu raištelių užsegimu. Šokolado spalvos modelis papildytas dekoratyvia detale šone, o minkštas odinis vidpadis suteikia daugiau patogumo avint kasdien.
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1045 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








