Moteriški natūralios odos bateliai Vinceza 41508, šviesiai smėliniai
Moteriški natūralios odos bateliai su raišteliais
Šie moteriški Vinceza bateliai pagaminti iš natūralios odos ir turi klasikinį raištelių užsegimą, kuris leidžia juos pritaikyti prie pėdos. Šviesiai smėlinė spalva ir šone esanti dekoratyvinė detalė suteikia modeliui išskirtinumo.
Prieš renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43397
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
70.48€
Moteriški natūralios odos bateliai su raišteliais
Šie moteriški Vinceza bateliai pagaminti iš natūralios odos ir turi klasikinį raištelių užsegimą, kuris leidžia juos pritaikyti prie pėdos. Šviesiai smėlinė spalva ir šone esanti dekoratyvinė detalė suteikia modeliui išskirtinumo.
Prieš renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










