Moteriški zomšiniai bateliai Zazoo 4156, cappuccino
Moteriški zomšiniai bateliai su iškarpomis
Šie moteriški bateliai iš natūralios zomšos pasižymi ažūriniu aulu, plokščiu kulnu ir raišteliais, kurie padeda geriau pritaikyti avalynę prie pėdos. Cappuccino atspalvis suteikia modeliui santūrią, lengvai derinamą išvaizdą.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 4156 |
| Produkto tipas | Bateliai |
| Medžiaga | Natūrali zomša |
| Kulnas | Plokščias |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Spalva | Cappuccino |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 2,5 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 18 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43533
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-10 dienos
125.88€
Moteriški zomšiniai bateliai su iškarpomis
Šie moteriški bateliai iš natūralios zomšos pasižymi ažūriniu aulu, plokščiu kulnu ir raišteliais, kurie padeda geriau pritaikyti avalynę prie pėdos. Cappuccino atspalvis suteikia modeliui santūrią, lengvai derinamą išvaizdą.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 4156 |
| Produkto tipas | Bateliai |
| Medžiaga | Natūrali zomša |
| Kulnas | Plokščias |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Spalva | Cappuccino |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 2,5 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 18 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |





