Moteriški odiniai perforuoti bateliai Zazoo 4156, aukso spalvos
Odiniai bateliai su perforuotu aulu
Moteriški bateliai iš natūralios odos su perforuotu aulu, plokščiu kulnu ir raišteliais.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 4156 |
| Produkto tipas | Bateliai |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Kulnas | Plokščias |
| Užsegimas | Raišteliai |
Perforuotas aulas suteikia modelio išvaizdai lengvumo.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 2,5 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 18 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43534
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-10 dienos
125.88€
Odiniai bateliai su perforuotu aulu
Moteriški bateliai iš natūralios odos su perforuotu aulu, plokščiu kulnu ir raišteliais.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 4156 |
| Produkto tipas | Bateliai |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Kulnas | Plokščias |
| Užsegimas | Raišteliai |
Perforuotas aulas suteikia modelio išvaizdai lengvumo.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 2,5 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 18 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









