Moteriški natūralios odos bateliai Zazoo 4238, aukso spalvos
Elegantiški moteriški bateliai iš natūralios odos
Lengvi moteriški bateliai su raišteliais, pagaminti iš natūralios odos. Modelis turi plokščią pakulnę ir apvalią noselę, todėl yra patogus kasdieniam avėjimui. Aukso spalvos atspalvis suteikia išraiškingumo ir lengvai priderinamas prie įvairių derinių.
Renkantis dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 2,5 cm |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 18 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43531
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
125.91€
Elegantiški moteriški bateliai iš natūralios odos
Lengvi moteriški bateliai su raišteliais, pagaminti iš natūralios odos. Modelis turi plokščią pakulnę ir apvalią noselę, todėl yra patogus kasdieniam avėjimui. Aukso spalvos atspalvis suteikia išraiškingumo ir lengvai priderinamas prie įvairių derinių.
Renkantis dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 2,5 cm |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 18 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








