Moteriški zomšiniai bateliai ant platformos Lunis
Zomšiniai bateliai su užtrauktuku šone
Moteriški bateliai iš natūralios zomšos turi platformą, klasikinį užvarstymą ir šoninį užtrauktuką, kuris palengvina apsiavimą. Minkštas odinis „comfort shoes“ vidpadis suteikia papildomo patogumo avint ilgiau.
| Prekės ženklas | Lunis |
|---|---|
| Modelis | Lunis |
| Produkto tipas | moteriški bateliai |
| Medžiaga | natūrali zomša |
| Spalva | tamsiai smėlio |
| Platforma | yra |
| Užsegimas | užvarstymas, užtrauktukas šone |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43653
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
66.73€
Zomšiniai bateliai su užtrauktuku šone
Moteriški bateliai iš natūralios zomšos turi platformą, klasikinį užvarstymą ir šoninį užtrauktuką, kuris palengvina apsiavimą. Minkštas odinis „comfort shoes“ vidpadis suteikia papildomo patogumo avint ilgiau.
| Prekės ženklas | Lunis |
|---|---|
| Modelis | Lunis |
| Produkto tipas | moteriški bateliai |
| Medžiaga | natūrali zomša |
| Spalva | tamsiai smėlio |
| Platforma | yra |
| Užsegimas | užvarstymas, užtrauktukas šone |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









