Moteriški zomšiniai bateliai ant platformos Lessa
Moteriški bateliai iš zomšinės odos
Moteriški bateliai iš natūralios zomšinės odos turi ažūrinį batviršį, kuris suteikia lengvumo pojūtį ir pralaidumą orui. Platforma ir klasikinis varstymas padeda prisitaikyti prie pėdos, o minkštas odinis „comfort shoes“ tipo vidpadis užtikrina patogesnį avėjimą.
Prekės pristatymo terminas pateikiamas prie šios prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43652
Moteriški bateliai iš zomšinės odos
Moteriški bateliai iš natūralios zomšinės odos turi ažūrinį batviršį, kuris suteikia lengvumo pojūtį ir pralaidumą orui. Platforma ir klasikinis varstymas padeda prisitaikyti prie pėdos, o minkštas odinis „comfort shoes“ tipo vidpadis užtikrina patogesnį avėjimą.
Prekės pristatymo terminas pateikiamas prie šios prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








