Ažūriniai moteriški bateliai iš natūralios zomšos Flaria
Moteriški bateliai su ažūriniu raštu ir elastiniais intarpais
Ažūriniai moteriški bateliai iš natūralios zomšos su įsispiriamu aulu, elastiniais intarpais, imituojančiais raištelius, ir minkštu odiniu vidpadžiu. Suapvalinta noselė ir atvira perforuota konstrukcija suteikia modeliui lengvumo, o prie komplektacijos pateikta dydžių lentelė padeda tiksliau pasirinkti.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | kwiaty |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Multicolour |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43656
Moteriški bateliai su ažūriniu raštu ir elastiniais intarpais
Ažūriniai moteriški bateliai iš natūralios zomšos su įsispiriamu aulu, elastiniais intarpais, imituojančiais raištelius, ir minkštu odiniu vidpadžiu. Suapvalinta noselė ir atvira perforuota konstrukcija suteikia modeliui lengvumo, o prie komplektacijos pateikta dydžių lentelė padeda tiksliau pasirinkti.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | kwiaty |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Multicolour |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |









