Žalios vaikiškos trekingo basutės LOTTO UCELO 2601500
Vaikiškos basutės su lipuku
Vaikiškos trekingo basutės iš odos imitacijos ir tekstilės turi užsegimą lipuku, o dėl lengvos konstrukcijos tinka aktyviam dėvėjimui lauke.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 25 | 15,5 cm |
| 26 | 16,5 cm |
| 27 | 17 cm |
| 28 | 17,5 cm |
| 29 | 18,5 cm |
| 30 | 19 cm |
| 31 | 20 cm |
| 32 | 20,5 cm |
| 33 | 21,5 cm |
| 34 | 22 cm |
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm dla rozmiaru 25 |
| Bendras svoris gramais | 750 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Gender | Chłopcy |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 25 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Children's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |
- Gramintojas: LOTTO
- Prekės kodas: BSB43752
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
60.45€
Vaikiškos basutės su lipuku
Vaikiškos trekingo basutės iš odos imitacijos ir tekstilės turi užsegimą lipuku, o dėl lengvos konstrukcijos tinka aktyviam dėvėjimui lauke.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 25 | 15,5 cm |
| 26 | 16,5 cm |
| 27 | 17 cm |
| 28 | 17,5 cm |
| 29 | 18,5 cm |
| 30 | 19 cm |
| 31 | 20 cm |
| 32 | 20,5 cm |
| 33 | 21,5 cm |
| 34 | 22 cm |
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm dla rozmiaru 25 |
| Bendras svoris gramais | 750 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Gender | Chłopcy |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 25 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Children's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |





