Vaikiškos žygio basutės Lotto, rožinės
Vaikiškos žygio basutės Lotto
Lotto vaikiškos žygio basutės pasiūtos iš odos imitacijos ir tekstilės. Užsegimas lipuku leidžia greitai apsiauti ir pritaikyti basutes pėdai, o lengva konstrukcija tinka aktyviam judėjimui lauke.
| Medžiaga | Odos imitacija, tekstilė |
|---|---|
| Dydžiai | 25 – 15,5 cm; 26 – 16,5 cm; 27 – 17 cm; 28 – 17,5 cm; 29 – 18,5 cm; 30 – 19 cm; 31 – 20 cm; 32 – 20,5 cm; 33 – 21,5 cm; 34 – 22 cm; 35 – 22,5 cm; 36 – 23,5 cm; 37 – 24 cm; 38 – 24,5 cm; 39 – 25,5 cm; 40 – 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm dla rozmiaru 25 |
| Bendras svoris gramais | 750 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Gender | Chłopcy |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 25 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Children's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |
| Z kodem | MOM20 |
- Gramintojas: LOTTO
- Prekės kodas: BSB43751
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-09 dienos
60.63€
Vaikiškos žygio basutės Lotto
Lotto vaikiškos žygio basutės pasiūtos iš odos imitacijos ir tekstilės. Užsegimas lipuku leidžia greitai apsiauti ir pritaikyti basutes pėdai, o lengva konstrukcija tinka aktyviam judėjimui lauke.
| Medžiaga | Odos imitacija, tekstilė |
|---|---|
| Dydžiai | 25 – 15,5 cm; 26 – 16,5 cm; 27 – 17 cm; 28 – 17,5 cm; 29 – 18,5 cm; 30 – 19 cm; 31 – 20 cm; 32 – 20,5 cm; 33 – 21,5 cm; 34 – 22 cm; 35 – 22,5 cm; 36 – 23,5 cm; 37 – 24 cm; 38 – 24,5 cm; 39 – 25,5 cm; 40 – 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm dla rozmiaru 25 |
| Bendras svoris gramais | 750 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Gender | Chłopcy |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 25 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Children's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |
| Z kodem | MOM20 |






