Vyriški tekstiliniai sportiniai bateliai su platforma Kobbo
Įsispiriami sportiniai bateliai su elastingomis gumelėmis
Kobbo vyriški sportiniai bateliai pagaminti iš tekstilės, turi platformą ir įsispiriamą konstrukciją su elastingomis gumelėmis, imituojančiomis raištelius.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilė |
| Spalva | Smėlio |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Platforma | Taip |
Minkšta vidpadžio konstrukcija padeda užtikrinti patogesnį kasdienį avėjimą, o lengva, orui laidi viršutinė dalis tinka aktyviam naudojimui.
Šių batelių pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1744.17 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: KOBBO
- Prekės kodas: BSB43404
Įsispiriami sportiniai bateliai su elastingomis gumelėmis
Kobbo vyriški sportiniai bateliai pagaminti iš tekstilės, turi platformą ir įsispiriamą konstrukciją su elastingomis gumelėmis, imituojančiomis raištelius.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilė |
| Spalva | Smėlio |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Platforma | Taip |
Minkšta vidpadžio konstrukcija padeda užtikrinti patogesnį kasdienį avėjimą, o lengva, orui laidi viršutinė dalis tinka aktyviam naudojimui.
Šių batelių pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1744.17 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |






