Vyriški sportiniai bateliai iš tekstilės Kobbo juodi
Vyriški tekstiliniai sportiniai bateliai ant platformos
Vyriški sportiniai bateliai iš kvėpuojančios tekstilinės medžiagos, su įmaunamu aulu, elastingomis juostelėmis, imituojančiomis raištelius, ir minkštu vidpadžiu. Modelis turi platformą, kuri suteikia aukštesnį pado profilį.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė medžiaga |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Įmaunami, su elastingomis juostelėmis |
| Platforma | Taip |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1744.17 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: KOBBO
- Prekės kodas: BSB43405
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-13 dienos
70.24€
Vyriški tekstiliniai sportiniai bateliai ant platformos
Vyriški sportiniai bateliai iš kvėpuojančios tekstilinės medžiagos, su įmaunamu aulu, elastingomis juostelėmis, imituojančiomis raištelius, ir minkštu vidpadžiu. Modelis turi platformą, kuri suteikia aukštesnį pado profilį.
| Prekės ženklas | Kobbo |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė medžiaga |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Įmaunami, su elastingomis juostelėmis |
| Platforma | Taip |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1744.17 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |






