Vyriški sportiniai bateliai LEE Glenn Low balti
Žemi vyriški bateliai kasdieniam avėjimui
Vyriški sportiniai bateliai LEE Glenn Low yra žemo profilio modelis su klasikiniu suvarstymu. Pasiūti iš odos imitacijos, jie turi logotipą šone ir ant liežuvėlio.
Balta spalva ir žemas siluetas leidžia šį modelį lengvai derinti prie įvairių laisvalaikio derinių.
Šių batelių pristatymo informacija pateikiama prie prekės duomenų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1547 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 34 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE
- Prekės kodas: BSB43565
Žemi vyriški bateliai kasdieniam avėjimui
Vyriški sportiniai bateliai LEE Glenn Low yra žemo profilio modelis su klasikiniu suvarstymu. Pasiūti iš odos imitacijos, jie turi logotipą šone ir ant liežuvėlio.
Balta spalva ir žemas siluetas leidžia šį modelį lengvai derinti prie įvairių laisvalaikio derinių.
Šių batelių pristatymo informacija pateikiama prie prekės duomenų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1547 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 34 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 21 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








