Vyriški sportiniai batai LEE Brixton Low, juodi
Žemo profilio vyriški batai su raišteliais
Vyriški sportiniai batai LEE Brixton Low yra žemo profilio modelis su klasikiniu raištelių suvarstymu. Pagaminti iš ekologiškos odos, juodos spalvos.
| Prekės ženklas | LEE |
|---|---|
| Modelis | Brixton Low |
| Produkto tipas | Vyriški sportiniai batai |
| Medžiaga | Ekologiška oda |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | raišteliai |
Šių batų pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1292 |
| Būklė | Nowy |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 34 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE
- Prekės kodas: BSB43562
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-13 dienos
73.75€
Žemo profilio vyriški batai su raišteliais
Vyriški sportiniai batai LEE Brixton Low yra žemo profilio modelis su klasikiniu raištelių suvarstymu. Pagaminti iš ekologiškos odos, juodos spalvos.
| Prekės ženklas | LEE |
|---|---|
| Modelis | Brixton Low |
| Produkto tipas | Vyriški sportiniai batai |
| Medžiaga | Ekologiška oda |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | raišteliai |
Šių batų pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1292 |
| Būklė | Nowy |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 34 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









