Vyriški lengvi tekstiliniai sportbačiai Big Star UU174004 balti
Lengvi Big Star sportbačiai vyrams
Vyriški Big Star sportbačiai pagaminti iš tekstilės, todėl yra laidūs orui ir tinkami kasdieniam avėjimui. Modelis yra įmaunamas, tačiau papildomas suvarstymas padeda geriau pritaikyti batą prie pėdos.
Nedidelis svoris suteikia lengvumo pojūtį vaikštant, o balta spalva suteikia universalesnį įvaizdį.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1820 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 24 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43818
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Lengvi Big Star sportbačiai vyrams
Vyriški Big Star sportbačiai pagaminti iš tekstilės, todėl yra laidūs orui ir tinkami kasdieniam avėjimui. Modelis yra įmaunamas, tačiau papildomas suvarstymas padeda geriau pritaikyti batą prie pėdos.
Nedidelis svoris suteikia lengvumo pojūtį vaikštant, o balta spalva suteikia universalesnį įvaizdį.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1820 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 24 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |







