Juodi vyriški sportbačiai Big Star UU174003
Vyriški sportbačiai Big Star
Vyriški Big Star sportbačiai pasiūti iš tekstilės, todėl yra lengvi ir pralaidūs orui. Modelis yra įmaunamas, o papildomas suvarstymas padeda geriau pritaikyti avalynę prie pėdos.
Juodos spalvos bateliai tinka tiek kasdieniam avėjimui, tiek laisvalaikio įvaizdžiui.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1820 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 24 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB43819
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Vyriški sportbačiai Big Star
Vyriški Big Star sportbačiai pasiūti iš tekstilės, todėl yra lengvi ir pralaidūs orui. Modelis yra įmaunamas, o papildomas suvarstymas padeda geriau pritaikyti avalynę prie pėdos.
Juodos spalvos bateliai tinka tiek kasdieniam avėjimui, tiek laisvalaikio įvaizdžiui.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1820 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 24 |
| Producer | Big Star |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |









