Vaikiški sportiniai bateliai su lipuku Neressa, balti
Vaikiški bateliai su lipuku ir elastinėmis juostelėmis
„Neressa“ vaikiški sportiniai bateliai iš dirbtinės odos turi lipuką, elastines juosteles ir storesnį padą. Minkštas vidpadis suteikia papildomo patogumo avint kasdien.
| Prekės ženklas | Neressa |
|---|---|
| Produkto tipas | vaikiški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | dirbtinė oda |
| Spalva | balta |
| Užsegimas | lipukas |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele. Šių batelių pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 5 cm dla rozmiaru 31 |
| Bendras svoris gramais | 650 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Boys |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 15 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |
- Gramintojas: EVENTO
- Prekės kodas: BSB43252
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-13 dienos
33.75€
Vaikiški bateliai su lipuku ir elastinėmis juostelėmis
„Neressa“ vaikiški sportiniai bateliai iš dirbtinės odos turi lipuką, elastines juosteles ir storesnį padą. Minkštas vidpadis suteikia papildomo patogumo avint kasdien.
| Prekės ženklas | Neressa |
|---|---|
| Produkto tipas | vaikiški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | dirbtinė oda |
| Spalva | balta |
| Užsegimas | lipukas |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele. Šių batelių pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 5 cm dla rozmiaru 31 |
| Bendras svoris gramais | 650 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Boys |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 15 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |






