Vaikiški balti sportiniai bateliai Meressa
Vaikiški bateliai su raišteliais ir lipuku
Meressa vaikiški sportiniai bateliai pagaminti iš dirbtinės odos, o raišteliai kartu su lipuku padeda juos patogiau užsegti ir pritaikyti prie pėdos.
| Prekės ženklas | Meressa |
|---|---|
| Modelis | Children's White Sneakers Meressa |
| Produkto tipas | Vaikiški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Spalva | Balta |
| Užsegimas | Raišteliai ir lipukas |
Renkantis dydį verta vadovautis žemiau pateikta vidpadžio ilgio lentele.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 30 | 19 cm |
| 31 | 19,5 cm |
| 32 | 20 cm |
| 33 | 21 cm |
| 34 | 21,5 cm |
| 35 | 22,5 cm |
Šių vaikiškų sportinių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 6 cm dla rozmiaru 30 |
| Bendras svoris gramais | 736.67 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Boys |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |
- Gramintojas: EVENTO
- Prekės kodas: BSB43249
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-12 dienos
33.77€
Vaikiški bateliai su raišteliais ir lipuku
Meressa vaikiški sportiniai bateliai pagaminti iš dirbtinės odos, o raišteliai kartu su lipuku padeda juos patogiau užsegti ir pritaikyti prie pėdos.
| Prekės ženklas | Meressa |
|---|---|
| Modelis | Children's White Sneakers Meressa |
| Produkto tipas | Vaikiški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Spalva | Balta |
| Užsegimas | Raišteliai ir lipukas |
Renkantis dydį verta vadovautis žemiau pateikta vidpadžio ilgio lentele.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 30 | 19 cm |
| 31 | 19,5 cm |
| 32 | 20 cm |
| 33 | 21 cm |
| 34 | 21,5 cm |
| 35 | 22,5 cm |
Šių vaikiškų sportinių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras ilgis | 6 cm dla rozmiaru 30 |
| Bendras svoris gramais | 736.67 |
| Būklė | Nowy |
| Charakteris | brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Boys |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |






