Thule AllTrail Daypack 18 l turistinė kuprinė, pilka
Thule AllTrail Daypack 18 l turistinė kuprinė
Lengva unisex turistinė kuprinė kasdieniam naudojimui ir kelionėms. 18 l talpos modelis pagamintas iš poliesterio, užsegamas užtrauktuku.
| Prekės ženklas | Thule |
|---|---|
| Produkto tipas | Turistinė kuprinė |
| Produkto linija | AllTrail Daypack |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Talpa | 18 l |
| Svoris | 600 g |
| Matmenys | 500 x 270 x 190 mm |
| Užsegimas | Užtrauktukas |
| Komplektacija | Apsauga nuo lietaus |
| Garantija | 3 metai |
Kuprinė turi krūtinės ir juosmens diržus, ventiliuojamą nugarinę dalį bei kelias vidines ir išorines kišenes patogiam daiktų suskirstymui.
- Prekės kodas: SW2866000
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
123.57€
Thule AllTrail Daypack 18 l turistinė kuprinė
Lengva unisex turistinė kuprinė kasdieniam naudojimui ir kelionėms. 18 l talpos modelis pagamintas iš poliesterio, užsegamas užtrauktuku.
| Prekės ženklas | Thule |
|---|---|
| Produkto tipas | Turistinė kuprinė |
| Produkto linija | AllTrail Daypack |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Talpa | 18 l |
| Svoris | 600 g |
| Matmenys | 500 x 270 x 190 mm |
| Užsegimas | Užtrauktukas |
| Komplektacija | Apsauga nuo lietaus |
| Garantija | 3 metai |
Kuprinė turi krūtinės ir juosmens diržus, ventiliuojamą nugarinę dalį bei kelias vidines ir išorines kišenes patogiam daiktų suskirstymui.










