OSPREY Kestrel 48 vyriška trekkingo kuprinė, juoda S/M
Trekkingo kuprinė su vidiniu rėmu ir lietpalčiu
OSPREY Kestrel 48 yra 48 l talpos vyriška trekkingo kuprinė, skirta žygiams. Ji pagaminta iš perdirbto nailono, turi vidinį rėmą, juosmens ir krūtinės diržus, o prireikus galima pritvirtinti lazdas naudojant Stow-on-the-Go sistemą.
| Prekės ženklas | OSPREY |
|---|---|
| Produkto tipas | Trekkingo kuprinė |
| Modelis | Kestrel 48 |
| Medžiaga | Perdirbtas nailonas |
| Spalva | Juoda |
| Tūris | 48 l |
| Svoris | 2 kg |
| Dydis | S/M |
| Matmenys | 400 x 300 x 740 mm |
| Suderinamumas | Su hidratavimo sistema |
| Komplektacija | Nuimamas nuo lietaus ir vėjo apsaugantis užvalkalas |
- 8 kišenės, įskaitant priekinę kišenę
- Galimybė tvirtinti įrangą iš išorės
- Labai lengva konstrukcija ir ištraukiamas viršus
Patogus pasirinkimas ilgesniems žygiams, kai svarbu talpa, stabilumas ir papildomas apsaugos užvalkalas.
- Prekės kodas: SW1489580
Trekkingo kuprinė su vidiniu rėmu ir lietpalčiu
OSPREY Kestrel 48 yra 48 l talpos vyriška trekkingo kuprinė, skirta žygiams. Ji pagaminta iš perdirbto nailono, turi vidinį rėmą, juosmens ir krūtinės diržus, o prireikus galima pritvirtinti lazdas naudojant Stow-on-the-Go sistemą.
| Prekės ženklas | OSPREY |
|---|---|
| Produkto tipas | Trekkingo kuprinė |
| Modelis | Kestrel 48 |
| Medžiaga | Perdirbtas nailonas |
| Spalva | Juoda |
| Tūris | 48 l |
| Svoris | 2 kg |
| Dydis | S/M |
| Matmenys | 400 x 300 x 740 mm |
| Suderinamumas | Su hidratavimo sistema |
| Komplektacija | Nuimamas nuo lietaus ir vėjo apsaugantis užvalkalas |
- 8 kišenės, įskaitant priekinę kišenę
- Galimybė tvirtinti įrangą iš išorės
- Labai lengva konstrukcija ir ištraukiamas viršus
Patogus pasirinkimas ilgesniems žygiams, kai svarbu talpa, stabilumas ir papildomas apsaugos užvalkalas.














