šlepetės su sagtelėmis Smėlio spalvos Luciene
Lengvi moteriški šlepetės iš putplasčio, puikiai tinkantys vasaros dienoms. Du reguliuojami dirželiai leidžia puikiai prisitaikyti prie pėdos, užtikrinant maksimalų komfortą. Puikiai tinka paplūdimiui ir baseinui, šie šlepetės yra būtinas priedas prie jūsų vasaros drabužių spinta. Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36 26 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 9 |
| Bato priekis | Nėra |
| Bendras svoris gramais | 931.5 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Išorinė medžiaga | Putos |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | Folija |
| pado medžiaga | Putos |
| Pado spalva | smėlio spalvos |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Porolonas |
- Gramintojas: EVENTO
- Prekės kodas: BSB32559
Lengvi moteriški šlepetės iš putplasčio, puikiai tinkantys vasaros dienoms. Du reguliuojami dirželiai leidžia puikiai prisitaikyti prie pėdos, užtikrinant maksimalų komfortą. Puikiai tinka paplūdimiui ir baseinui, šie šlepetės yra būtinas priedas prie jūsų vasaros drabužių spinta. Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36 26 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 9 |
| Bato priekis | Nėra |
| Bendras svoris gramais | 931.5 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Išorinė medžiaga | Putos |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | Folija |
| pado medžiaga | Putos |
| Pado spalva | smėlio spalvos |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Porolonas |





