Moteriškos rožinės spalvos šlepetės su sagtimis Luciene
Lengvi moteriški šlepetės iš putplasčio, puikiai tinkantys vasaros dienoms. Dvi reguliuojamos juostelės suteikia galimybę idealiai prisitaikyti prie pėdos, užtikrinant maksimalų komfortą. Puikiai tinkančios paplūdimiui ir baseinui, šios šlepetės yra būtinas priedas prie jūsų vasarinio garderobo. Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36 26 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 9 |
| Bato priekis | Nėra |
| Bendras svoris gramais | 931.5 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Išorinė medžiaga | Putos |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | Folija |
| pado medžiaga | Putos |
| Pado spalva | rausva |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Rožiniai atspalviai |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Porolonas |
- Gramintojas: EVENTO
- Prekės kodas: BSB32556
Lengvi moteriški šlepetės iš putplasčio, puikiai tinkantys vasaros dienoms. Dvi reguliuojamos juostelės suteikia galimybę idealiai prisitaikyti prie pėdos, užtikrinant maksimalų komfortą. Puikiai tinkančios paplūdimiui ir baseinui, šios šlepetės yra būtinas priedas prie jūsų vasarinio garderobo. Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36 26 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 9 |
| Bato priekis | Nėra |
| Bendras svoris gramais | 931.5 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Išorinė medžiaga | Putos |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | Folija |
| pado medžiaga | Putos |
| Pado spalva | rausva |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Rožiniai atspalviai |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Porolonas |





