Rožiniai moteriški sportiniai bateliai Lotto WANY
Sportiniai bateliai su raišteliais
Lotto WANY moteriški sportiniai bateliai yra rožinės spalvos, su odos imitacijos ir audinio deriniu bei klasikiniais raišteliais. Lengvos konstrukcijos modelis skirtas laisvalaikio ir sportinio stiliaus avalynei.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1594.67 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | różowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LOTTO
- Prekės kodas: BSB43760
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Sportiniai bateliai su raišteliais
Lotto WANY moteriški sportiniai bateliai yra rožinės spalvos, su odos imitacijos ir audinio deriniu bei klasikiniais raišteliais. Lengvos konstrukcijos modelis skirtas laisvalaikio ir sportinio stiliaus avalynei.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1594.67 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | różowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









