Balti moteriški sportiniai bateliai Lotto Kitaura
Sportiniai bateliai su raišteliais ir odos imitacijos bei audinio viršumi
Lotto Kitaura moteriški sportiniai bateliai yra balti, su raišteliais, o jų viršus pagamintas iš odos imitacijos ir audinio.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| 42 | 27 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1594.67 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LOTTO
- Prekės kodas: BSB43759
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Sportiniai bateliai su raišteliais ir odos imitacijos bei audinio viršumi
Lotto Kitaura moteriški sportiniai bateliai yra balti, su raišteliais, o jų viršus pagamintas iš odos imitacijos ir audinio.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| 42 | 27 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1594.67 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 23 |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









