Moteriškos odinės platforminės šlepetės Zazoo 40291, šokolado spalvos
Moteriškos platforminės šlepetės iš natūralios odos
Šios moteriškos šlepetės su kamštine platforma pagamintos iš natūralios odos. Šokolado spalvos modelis pasižymi patogia įsispiriama konstrukcija ir tinka vasaros sezonui.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 40291 |
| Produkto tipas | Moteriškos šlepetės |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Platforma | Kamštinė platforma |
| Spalva | Šokolado spalvos |
| Dydis | 36–23,5 cm / 37–24 cm / 38–24,5 cm / 39–25 cm / 40–25,5 cm / 41–26 cm |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 950 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 7 |
| Kulno tipas | Wedge |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43536
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
102.17€
Moteriškos platforminės šlepetės iš natūralios odos
Šios moteriškos šlepetės su kamštine platforma pagamintos iš natūralios odos. Šokolado spalvos modelis pasižymi patogia įsispiriama konstrukcija ir tinka vasaros sezonui.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 40291 |
| Produkto tipas | Moteriškos šlepetės |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Platforma | Kamštinė platforma |
| Spalva | Šokolado spalvos |
| Dydis | 36–23,5 cm / 37–24 cm / 38–24,5 cm / 39–25 cm / 40–25,5 cm / 41–26 cm |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 950 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 7 |
| Kulno tipas | Wedge |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








