Moteriškos natūralios odos šlepetės su korkine platforma, aukso spalvos
Moteriškos šlepetės su korkine platforma
Šlepetės moterims iš natūralios odos su korkine platforma. Lengvai derinamas modelis patogiam kasdieniam avėjimui.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 40291 |
| Produkto tipas | Šlepetės su platforma |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Platforma | Korkinė |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25 cm / 40-25,5 cm / 41-26 cm |
Renkantis dydį rekomenduojame vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 950 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 7 |
| Kulno tipas | Wedge |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43538
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
102.17€
Moteriškos šlepetės su korkine platforma
Šlepetės moterims iš natūralios odos su korkine platforma. Lengvai derinamas modelis patogiam kasdieniam avėjimui.
| Prekės ženklas | Zazoo |
|---|---|
| Modelis | 40291 |
| Produkto tipas | Šlepetės su platforma |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Platforma | Korkinė |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25 cm / 40-25,5 cm / 41-26 cm |
Renkantis dydį rekomenduojame vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 950 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 7 |
| Kulno tipas | Wedge |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |







