Moteriškos odinės balerinos su kaspinu Maciejka, laimo žalios
Moteriškos balerinos su dekoratyviniu kaspinu
Šios Maciejka balerinos pasižymi apvalia noselė, plokščiu kulnu ir dekoratyviniu kaspinu priekyje. Odinis vidpadis suteikia papildomo patogumo dėvint ilgiau.
| Prekės ženklas | Maciejka |
|---|---|
| Produkto tipas | Balerinos |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Kulnas | Plokščias |
| Noselė | Apmušta |
| Spalva | Laimo žalios |
Dydį rinkitės pagal dydžių lentelę.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | F1/2 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | kokardka |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 19 |
| Producer | Maciejka |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: MACIEJKA
- Prekės kodas: BSB43413
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
85.20€
Moteriškos balerinos su dekoratyviniu kaspinu
Šios Maciejka balerinos pasižymi apvalia noselė, plokščiu kulnu ir dekoratyviniu kaspinu priekyje. Odinis vidpadis suteikia papildomo patogumo dėvint ilgiau.
| Prekės ženklas | Maciejka |
|---|---|
| Produkto tipas | Balerinos |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Kulnas | Plokščias |
| Noselė | Apmušta |
| Spalva | Laimo žalios |
Dydį rinkitės pagal dydžių lentelę.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | F1/2 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | kokardka |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 19 |
| Producer | Maciejka |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








