Maciejka balerinos su kaspinu, oranžinės
Maciejka balerinos su kaspinu
Maciejka moteriškos balerinos su apvalia nosele, dekoratyviniu kaspinu priekyje ir lygiu kulnu. Pado viduje įsiūtas odinis vidpadis, o oranžinė spalva suteikia modeliui išskirtinumo.
| Prekės ženklas | Maciejka |
|---|---|
| Produkto tipas | Balerinos |
| Spalva | Oranžinė |
| Kulnas | Lygus |
| Noselė | Apvali |
| Medžiaga | Odinis vidpadis |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | F1/2 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | kokardka |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 19 |
| Producer | Maciejka |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Orange |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: MACIEJKA
- Prekės kodas: BSB43414
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
85.20€
Maciejka balerinos su kaspinu
Maciejka moteriškos balerinos su apvalia nosele, dekoratyviniu kaspinu priekyje ir lygiu kulnu. Pado viduje įsiūtas odinis vidpadis, o oranžinė spalva suteikia modeliui išskirtinumo.
| Prekės ženklas | Maciejka |
|---|---|
| Produkto tipas | Balerinos |
| Spalva | Oranžinė |
| Kulnas | Lygus |
| Noselė | Apvali |
| Medžiaga | Odinis vidpadis |
Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | F1/2 |
| Bendras ilgis | 4,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | kokardka |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 19 |
| Producer | Maciejka |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Orange |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








