Moteriški tekstiliniai bateliai ant platformos, smėlio spalvos
Įsispiriami bateliai su platforma
Tekstiliniai moteriški bateliai yra įsispiriamo tipo, su platforma ir dekoratyvine priekio detale. Smėlio spalvos modelis pritaikytas patogiam kasdieniam avėjimui šiltesniu oru.
| Produkto tipas | Moteriški bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | smėlio |
| Užsegimas | įsispiriami |
| Platforma | yra |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 821.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: EVENTO
- Prekės kodas: BSB43655
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
35.72€
Įsispiriami bateliai su platforma
Tekstiliniai moteriški bateliai yra įsispiriamo tipo, su platforma ir dekoratyvine priekio detale. Smėlio spalvos modelis pritaikytas patogiam kasdieniam avėjimui šiltesniu oru.
| Produkto tipas | Moteriški bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | smėlio |
| Užsegimas | įsispiriami |
| Platforma | yra |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 821.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |







