Moteriški tekstiliniai bateliai ant platformos Freshy, balti
Moteriški bateliai ant platformos su dekoratyvine detale
Moteriški bateliai iš tekstilės su platforma ir dekoratyvine detale priekyje. Įsispiriamas fasonas palengvina avėjimą, o lengvas viršus tinka šiltesnėms dienoms.
| Produkto tipas | moteriški bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | balta |
| Platforma | yra |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 821.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: EVENTO
- Prekės kodas: BSB43654
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
35.72€
Moteriški bateliai ant platformos su dekoratyvine detale
Moteriški bateliai iš tekstilės su platforma ir dekoratyvine detale priekyje. Įsispiriamas fasonas palengvina avėjimą, o lengvas viršus tinka šiltesnėms dienoms.
| Produkto tipas | moteriški bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | balta |
| Platforma | yra |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 821.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








