Moteriški sporto ir laisvalaikio bateliai ant platformos Lee Isla C Women Low, mėtų
Lee Isla C Women Low bateliai su platforma
Lee Isla C Women Low – moteriški sporto ir laisvalaikio bateliai su tekstiliniu viršumi, žema aule ir platforma. Smailėjanti apvali noselė ir subtilus „Lee“ logotipas ant platformos suteikia modeliui išskirtinumo.
| Prekės ženklas | Lee |
|---|---|
| Modelis | Isla C Women Low |
| Produkto tipas | moteriški sporto ir laisvalaikio bateliai |
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | mėtų |
| Platforma | yra |
| Noselė | apvali |
Dydžių lentelė:
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE
- Prekės kodas: BSB43558
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-12 dienos
64.28€
Lee Isla C Women Low bateliai su platforma
Lee Isla C Women Low – moteriški sporto ir laisvalaikio bateliai su tekstiliniu viršumi, žema aule ir platforma. Smailėjanti apvali noselė ir subtilus „Lee“ logotipas ant platformos suteikia modeliui išskirtinumo.
| Prekės ženklas | Lee |
|---|---|
| Modelis | Isla C Women Low |
| Produkto tipas | moteriški sporto ir laisvalaikio bateliai |
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | mėtų |
| Platforma | yra |
| Noselė | apvali |
Dydžių lentelė:
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
Šių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |







