Moteriški sportiniai bateliai LEE AVA C LOW, juodi
LEE AVA C LOW sportiniai bateliai moterims
Žemi moteriški sportiniai bateliai iš tekstilės su raišteliais ir guminiu padu. Nurodytas modelis yra juodos spalvos.
| Prekės ženklas | LEE |
|---|---|
| Modelis | AVA C LOW |
| Produkto tipas | moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | raišteliai |
| Padas | guminis |
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
Šių sportinių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE
- Prekės kodas: BSB43557
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-12 dienos
60.46€
LEE AVA C LOW sportiniai bateliai moterims
Žemi moteriški sportiniai bateliai iš tekstilės su raišteliais ir guminiu padu. Nurodytas modelis yra juodos spalvos.
| Prekės ženklas | LEE |
|---|---|
| Modelis | AVA C LOW |
| Produkto tipas | moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | tekstilė |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | raišteliai |
| Padas | guminis |
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
Šių sportinių batelių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |







