Moteriški sportiniai batai Seabell, šokolado spalvos
Dirbtinės odos sportiniai batai su raišteliais
Moteriški sportiniai batai iš dirbtinės odos yra klasikinio fasono ir turi tradicinį raištelių užsegimą. Vidpadis iš putplasčio, dengtas medžiaga, padeda užtikrinti patogų avėjimą.
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai batai |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Spalva | Šokolado spalvos |
Renkantis dydį rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1080 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43523
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-10 dienos
33.82€
Dirbtinės odos sportiniai batai su raišteliais
Moteriški sportiniai batai iš dirbtinės odos yra klasikinio fasono ir turi tradicinį raištelių užsegimą. Vidpadis iš putplasčio, dengtas medžiaga, padeda užtikrinti patogų avėjimą.
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai batai |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Spalva | Šokolado spalvos |
Renkantis dydį rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1080 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |






