Smėlio spalvos moteriški kedai su iškirpte Unassemia
Moteriški bateliai su ažūriniu batviršiu. Pagamintos iš ekologiškos odos. Ant guminio pado. Minkštas porolono vidpadis užtikrins komfortą avint, be to, jis išimamas. Suapvalinta pirštų dalis. Puikiai tinka pavasario 26,5cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis | žemas |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | apskritas |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 924 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| etiketė | - |
| etiketė (spalva) | #B5C145 |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Išorinė medžiaga | Eko oda |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | platforma |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Baltas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Ažūriniai |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Vidus | Porolonas |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB30071
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-10 dienos
33.78€
Moteriški bateliai su ažūriniu batviršiu. Pagamintos iš ekologiškos odos. Ant guminio pado. Minkštas porolono vidpadis užtikrins komfortą avint, be to, jis išimamas. Suapvalinta pirštų dalis. Puikiai tinka pavasario 26,5cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis | žemas |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | apskritas |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 924 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| etiketė | - |
| etiketė (spalva) | #B5C145 |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Išorinė medžiaga | Eko oda |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | platforma |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Baltas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Ažūriniai |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Vidus | Porolonas |









