Moteriški raudoni sportiniai batai Maple
Moteriški sportiniai batai kasdieniam patogumui
Šie žemi moteriški sportiniai batai pagaminti iš dirbtinės odos ir yra skirti kasdieniam avėjimui. Klasikinis suvarstymas padeda geriau pritaikyti batą prie pėdos, o minkštas vidpadis prisideda prie patogesnio nešiojimo.
Modelis pravers tiek prie sportinio, tiek prie laisvalaikio stiliaus derinių.
| Produkto tipas | Sportiniai batai |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Spalva | Raudona |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25 cm / 40-25,5 cm / 41-26 cm |
Renkantis dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 800 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1 |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Red |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43290
Moteriški sportiniai batai kasdieniam patogumui
Šie žemi moteriški sportiniai batai pagaminti iš dirbtinės odos ir yra skirti kasdieniam avėjimui. Klasikinis suvarstymas padeda geriau pritaikyti batą prie pėdos, o minkštas vidpadis prisideda prie patogesnio nešiojimo.
Modelis pravers tiek prie sportinio, tiek prie laisvalaikio stiliaus derinių.
| Produkto tipas | Sportiniai batai |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Spalva | Raudona |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25 cm / 40-25,5 cm / 41-26 cm |
Renkantis dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 800 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1 |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Red |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |






