Moteriški sportiniai bateliai su užmaunamu aulu, rožiniai-alyvuoginiai
Moteriški sportiniai bateliai su užmaunamu aulu
Tekstiliniai moteriški sportiniai bateliai su užmaunamu aulu yra lengvai avimi ir tinkami kasdieniam dėvėjimui. Pralaidi viršutinė dalis, elastingos juostelės priekyje ir minkštas vidpadis padeda užtikrinti patogumą visą dieną.
| Produkto tipas | Sportiniai bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | Tekstilė |
| Užsegimas | Užmaunami |
| Noselė | Apskrita |
| Spalva | Rožinė, alyvuoginė |
| Dydis | 36–41 |
Guminis padas užtikrina gerą sukibimą ir patvarumą. Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele: 36-23/37-23,5/38-24/39-25/40-25,5/41-26 cm.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1020 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | różowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43292
Moteriški sportiniai bateliai su užmaunamu aulu
Tekstiliniai moteriški sportiniai bateliai su užmaunamu aulu yra lengvai avimi ir tinkami kasdieniam dėvėjimui. Pralaidi viršutinė dalis, elastingos juostelės priekyje ir minkštas vidpadis padeda užtikrinti patogumą visą dieną.
| Produkto tipas | Sportiniai bateliai |
|---|---|
| Medžiaga | Tekstilė |
| Užsegimas | Užmaunami |
| Noselė | Apskrita |
| Spalva | Rožinė, alyvuoginė |
| Dydis | 36–41 |
Guminis padas užtikrina gerą sukibimą ir patvarumą. Renkantis dydį, rekomenduojama vadovautis dydžių lentele: 36-23/37-23,5/38-24/39-25/40-25,5/41-26 cm.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1020 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | różowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |







