Moteriški platforminiai sportiniai bateliai Lee Isla C, balti
Moteriški platforminiai sportiniai bateliai Lee Isla C
Lee moteriški sportiniai bateliai su platforma pagaminti iš tekstilinės medžiagos. Turi žemą aulą, apvalią noselę ir subtilų prekės ženklo logotipą ant platformos.
| Prekės ženklas | Lee |
|---|---|
| Modelis | Isla C |
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė |
| Platforma | Taip |
| Spalva | Balta |
| Noselė | Apvali |
| Aulo aukštis | Žemas |
Dydžių gairės: 36 – 23,5 cm, 37 – 24 cm, 38 – 24,5 cm, 39 – 25 cm, 40 – 26 cm, 41 – 26,5 cm.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| film | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/37331.mp4 |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE
- Prekės kodas: BSB43559
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-11 dienos
59.86€
Moteriški platforminiai sportiniai bateliai Lee Isla C
Lee moteriški sportiniai bateliai su platforma pagaminti iš tekstilinės medžiagos. Turi žemą aulą, apvalią noselę ir subtilų prekės ženklo logotipą ant platformos.
| Prekės ženklas | Lee |
|---|---|
| Modelis | Isla C |
| Produkto tipas | Moteriški sportiniai bateliai |
| Medžiaga | Tekstilinė |
| Platforma | Taip |
| Spalva | Balta |
| Noselė | Apvali |
| Aulo aukštis | Žemas |
Dydžių gairės: 36 – 23,5 cm, 37 – 24 cm, 38 – 24,5 cm, 39 – 25 cm, 40 – 26 cm, 41 – 26,5 cm.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| film | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/37331.mp4 |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








