Moteriški platforminiai sportiniai batai Lee Isla C, juodi
Moteriški Lee Isla C platforminiai sportiniai batai
Šie moteriški sportiniai batai su platforma pagaminti iš tekstilės, turi žemą aulą ir apvalią noselę. Subtilus „Lee“ logotipas ant platformos suteikia išskirtinį akcentą.
| Prekės ženklas | Lee |
|---|---|
| Modelis | Isla C |
| Produkto tipas | Sportiniai batai su platforma |
| Medžiaga | Tekstilė |
| Platforma | Taip |
| Aulo aukštis | Žemas |
| Noselė | Apvali |
| Spalva | Juoda |
Dydžių lentelė: 36 – 23,5 cm / 37 – 24 cm / 38 – 24,5 cm / 39 – 25 cm / 40 – 26 cm / 41 – 26,5 cm.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| film | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/37329.mp4 |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE
- Prekės kodas: BSB43554
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-11 dienos
59.86€
Moteriški Lee Isla C platforminiai sportiniai batai
Šie moteriški sportiniai batai su platforma pagaminti iš tekstilės, turi žemą aulą ir apvalią noselę. Subtilus „Lee“ logotipas ant platformos suteikia išskirtinį akcentą.
| Prekės ženklas | Lee |
|---|---|
| Modelis | Isla C |
| Produkto tipas | Sportiniai batai su platforma |
| Medžiaga | Tekstilė |
| Platforma | Taip |
| Aulo aukštis | Žemas |
| Noselė | Apvali |
| Spalva | Juoda |
Dydžių lentelė: 36 – 23,5 cm / 37 – 24 cm / 38 – 24,5 cm / 39 – 25 cm / 40 – 26 cm / 41 – 26,5 cm.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1280 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| film | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/37329.mp4 |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








