Žakardiniai natūralios odos pleišto moteriški kedai. Smėlio spalvos S.Barski LR482
Ažūriniai moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralios odos. Uždėti ant platformos. Suapvalintas priekis. Komfortinis įdėklas užtikrins patogumą kiekviename žingsnyje. Lengvas modelis, kurį pritaikysi prie daugelio neformalių stiliukų! Pasirinkdami dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36–23,5 / 37–24 / 38–24,5 / 39–25,5 / 40–26 / 41–26,5 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis | žemas |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | apskritas |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1026.67 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Išorinė medžiaga | Oda |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 7 |
| Kulno tipas | Pleištas |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | smėlio spalvos |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Ažūriniai |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Vidus | Oda |
- Gramintojas: S.BARSKI
- Prekės kodas: BSB31675
Ažūriniai moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralios odos. Uždėti ant platformos. Suapvalintas priekis. Komfortinis įdėklas užtikrins patogumą kiekviename žingsnyje. Lengvas modelis, kurį pritaikysi prie daugelio neformalių stiliukų! Pasirinkdami dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36–23,5 / 37–24 / 38–24,5 / 39–25,5 / 40–26 / 41–26,5 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis | žemas |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | apskritas |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1026.67 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Išorinė medžiaga | Oda |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 7 |
| Kulno tipas | Pleištas |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | smėlio spalvos |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Ažūriniai |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Vidus | Oda |







